o všem možném

Datum 04.04.2012

Vložil emas

Titulek Re: Re: Re: hasicka

Odpovědět

sam/a jsi trubka to se může stat komukoliv ty chytroline a neser

Datum 04.04.2012

Vložil Pronie

Titulek Re: Re: Re: Re: hasicka

Odpovědět

To je pravda, že se to může stát každému. Jenže se to stalo "hasičům" z Ketkovic. Takže z vás mají srandu celém okrese.

Datum 05.04.2012

Vložil emas

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: hasicka

Odpovědět

nejsme první ani poslední a na anonymní rejpaly jsme tak akorát zvědavý

Datum 18.04.2012

Vložil Kanec

Titulek Re: Re: Re: hasicka

Odpovědět

Když je takovej(a) hrdina(ka) tak proč sem nenapíše kdo to je??... pomlouvat a urážet umí každej však počkej až se stane něco tobě idiote.

Datum 02.04.2012

Vložil zbyňa

Titulek Re: Re: hasicka

Odpovědět

odnesl to naštěstí jen kompresor. jinak celá garáž byla očouzená, to už je ale očištěny. štěstí v neštěstí. Zajímalo by mě kdo je PRONIE asi nějaká trubka docela hodně mimo mísu.

Datum 03.04.2012

Vložil wonderka

Titulek Re: Re: Re: hasicka

Odpovědět

asi nasadime nejaky cmuchadlo co nam zaznamena pristupy na nas web aby se ty prezdivky rozsifrovaly :-)

Datum 04.04.2012

Vložil Josef Obršlík, starosta obce

Titulek Re: hasicka

Odpovědět

Chci věřit tomu, že příspěvek "Pronie" pramení pouze z neznalosti věci. Zdá se mi totiž, mírně řečeno, hloupý a znevažující práci hasičů. Pro info: " Požár vznikl z důvodu technické závady na kompresoru!" Říká "Pronie" svojí kritikou to, že mnohaletá kvalitní a obětavá hasičská práce je k ničemu? Co asi "Pronie" ve prospěch ostatních a zcela zdarma ve prospěch bližního dokázal/a. Touto kritikou se, cítím, jako dlouholetý velitel a člen hasičského sboru (a snad nejsem sám) pobouřen a doufám, že to bylo jenom "plácnutí do vody". Zřejmě nemá zmíněný anonym o hasičské práci a povinnostech z toho plynoucích ani páru. Anebo je to jenom závist, že hasiči jsou kvalitním a spolehlivým a obětavým kolektivem a kteří se rádi vidí? Ve výsledku je mi anonyma líto!!! Všem hasičům přeji vše dobré!